Sesja Rady Powiatu Bełchatowskiego

  • 31.10.2019, 13:57
  • Redakcja lokalna.news
11012019_powiat_sesja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
30 października o godzinie 13 w sali Herbowej urzędu miasta odbyła się sesja rady powiatu bełchatowskiego.

Pierwszym tematem, który miał zostać poruszony było rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia „Raportu z realizacji Programu Ochrony Środowiska Powiatu Bełchatowskiego za lata 2016-2017”.

Następnie w porządku obrad znalazły się rozpatrzenie projektu ustawy dotyczącej godzin pracy aptek ogólnodostępnych powiatu bełchatowskiego oraz ustawy dotyczącej opłaty ponoszonej przez rodziców za pobyt dziecka w pieczy zastępczej, zakładzie opiekuńczo-leczniczym, zakładzie pielęgnacyjno-opiekuńczym lub w zakładzie rehabilitacji leczniczej.

Na tej samej sesji rozpatrzony miał zostać projekt uchwały w sprawie budżetu powiatu na rok 2019, zapoznanie się ze skargą na działania Naczelnika Wydziału Skarbu i Gospodarki Nieruchomościami oraz informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez powiat.

Na końcu w protokole znalazły się informacja na temat analizy oświadczeń majątkowych oraz informacje Starosty o pracy Zarządu w okresie międzysesyjnym.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe