Darmowe konsultacje lekarskie dla seniorów

  • 24.10.2019, 11:24
  • Redakcja lokalna.news
Darmowe konsultacje lekarskie dla seniorów fot. Miasto Bełchatów
Cafe Senior „Raj” to zwycięski projekt budżetu obywatelskiego, zapoczątkowany przez piętnaście bełchatowskich klubów seniora. Ma on na celu aktywizację seniorów, zachęcenie ich do wspólnych spotkań i rozwijania swoich zainteresowań. Jego częścią jest punkt informacji medycznej.

W październiku w Cafe Senior przy ul. Energetyków na osiedlu Przytorze odbywa się cykl „Zdrowa Jesień w Cafe Senior w ramach którego bełchatowscy seniorzy będą mogli skorzystać z darmowych spotkań z lekarzami różnych specjalizacji.

Seniorzy mogli porozmawiać już z neurologie i endokrynologiem. Do dyspozycji najstarszych mieszkańców miasta w najbliższym czasie będzie również dostępny lekarz internista specjalizujący się w leczeniu chorób narządów wewnętrznych. Spotkanie odbędzie się 25 października od godziny 18:00.

Przewidziane jest jeszcze spotkanie z podologiem dn. 06,11,2019 o godz. 15:00

Spirometria dn. 13,11,2019 o godzinie 16:30.

Będzie można wykonać również badanie wzroku w dniach 04 i 06 listopada od godziny 13:30.

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe