II edycja Rap Lokal! Przyjdź na plan klipu

  • 24.09.2019, 12:29
  • Redakcja lokalna.news
II edycja Rap Lokal! Przyjdź na plan klipu fot. facebook.com | KLIP do Rap Lokal 2 Bełchatów
Już 28 września ekipa Rap Lokal będzie kręcić kolejny klip w Bełchatowie. Pierwszy został zrealizowany w ubiegłym roku, a środki finansowe zgromadzone podczas towarzyszącej mu imprezy zostały przekazane na cel charytatywny.

Rap Lokal to organizacja charytatywna założona w 2016 roku. Powstała ona  z inicjatywy rapera ESTE pochodzącego z Pabianic. To właśnie tam początkowo skupione były działania grupy, ale z czasem inicjatywa ta przeniknęła także do innych miast - w tym również do Bełchatowa. Głównym celem Rap Lokal początkowo było promowanie kultury hip-hop w lokalnych kręgach muzycznych, odkrywanie nowych talentów i promocja samego regionu pabianickiego, ale impreza finalnie przeistoczyła się w charytatywną, bo połączono ją ze zbiórką pieniędzy na potrzebny sprzęt i rehabilitację dla sparaliżowanego piłkarza ręcznego z Pabianic.

Pierwsza edycja Rap Lokal Bełchatów odbyła się rok temu, a dochód z imprezy przekazano na rzecz bełchatowskiego Ośrodka Interwencyjno-Socjalizacyjnego. Tradycyjnie nagrano także klip z udziałem raperów z naszego miasta, który obejrzeć można na YouTube. Klip z okazji drugiej edycji kręcony będzie już w ten weekend, konkretnie w sobotę 28 września. Start o 17 na pl. Wolności (więcej informacji w faceboook'owym wydarzeniu). Na plan zaprasza ambasador bełchatowskiego Rap Lokal, Ambroży:

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe