Mala szkoła, wielkie możliwości

  • 17.09.2019, 14:17
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
09172019_kamiensk_zsp_oferta.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Oferta Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. T. Kościuszki w Kamieńsku jest naprawdę szeroka. Pośród dostępnych specjalności znajdują się profile takie jak: technik górnictwa odkrywkowego, technik geodeta, elektromechanik, mechanik monter maszyn i urządzeń czy górnik odkrywkowej eksploatacji złóż.

Obecny rok szkolny jest wyjątkowy, jeśli chodzi o funkcjonowanie szkoły na przestrzeni ostatnich lat. Podczas rekrutacji do szkół ponadpodstawowych (wcześniej ponadgimnazjalnych) spotkały się dwa roczniki: ten, który skończył w czerwcu trzecią klasę gimnazjum oraz ten, który ukończył ósmą klasę szkoły podstawowej. Jak szkoła poradziła sobie z "podwójnym rocznikiem" i jak wyglądała oferta edukacyjna na rok 2019/2020? O tym wszystkim opowiedziała nam dyrektor placówki, Ewa Ziółkowska.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe