Podsumowanie 4. Kamieńszczańskiej Dychy

  • 11.09.2019, 10:35
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
09102019_info_kamienszczanska_dycha_relacja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
7 września odbyła się czwarta edycja popularnej imprezy dla biegaczy. Jak co roku zgromadziła ona tłumy miłośników joggingu.

W niedzielne popołudnie ulicami Kamieńska przebiegło kilkuset biegaczy, pokonując jeden z trzech dystansów. Pierwsze wystartowały dzieciaki na swoich specjalnie przygotowanych, krótszych trasach. Kolejnym etapem imprezy był bieg rekreacyjny na tracie o długości 2 km i marsz nordic walking (tej samej długości). Bieg główny to trzy pętle na dystansie 3,34km (łącznie 10 km).

Każdemu z uczestników na mecie wręczany zostawał pamiątkowy medal - identyczny bez względu na zajęte miejsce. Dopiero na koniec imprezy pośród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody rzeczowe. Każdy z zawodników miał więc identyczne szanse na zdobycie głównej nagrody.

W tym roku, w związku z remontem drogi krajowej DK1 na odcinku Radomsko-Kamieńsk, wyłączony z ruchu został odcinek tej właśnie drogi, przez co trasa Kamieńszańskiej Dychy musiała ulec zmianie.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Kasia
Kasia 11.09.2019, 21:01
Super impreza! Jesteśmy ze śląska i znów za rok przyjedziemy!
A.
A. 11.09.2019, 15:48
Brawo Aktywni KAMIEŃSK! Wzorowa organizacja, super atmosfera, bieg dla każdego od małego do dużego. Do zobaczenia za rok.
Juleczka
Juleczka 11.09.2019, 13:16
Świetny bieg, organizacja bez zastrzezen, wspaniala atmosfera- czekam na kolejna edycje!
Monika
Monika 11.09.2019, 12:05
Brawo Panie Burmistrzu, mój brat biegł i mówi ze pełen profesjonalizm. Spiker tez cos mówił i nowym portaslu u nas w Kamieńsku! Oby były materiały o naszej gminie a nie wrzuceni jak ochłap do Ntlu

Pozostałe