Dzień Energetyka już w sobotę! Kto zagra?

  • 01.08.2019, 09:28
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Dzień Energetyka już w sobotę! Kto zagra?
Coroczne święto pracowników branży energetycznej i organizowany z tej okazji festyn dla mieszkańców miasta w tym roku zapowiada się szczególnie ciekawie. W programie znajdują się nie tylko koncerty, ale i wiele innych wydarzeń towarzyszących. Miejscem głównych wydarzeń będzie plac Narutowicza przy Gigantach Mocy.

Jak co roku, główną częścią imprezy będą oczywiście atrakcje muzyczne. Wśród gwiazd, które od godz. 18 gościć będą na scenie są: zespół Voyager, Brathanki i Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Oprócz wspomnianych artystów na scenie pojawi się też iluzjonista Pan Ząbek, znany m.in. z występu w telewizyjnym talent show. Po zachodzie słońca, ok. godz. 22, wystartuje natomiast pokaz laserowy.

W sobotę, również na pl. Narutowicza od godz. 11:30 do 15:30 miejsce będzie miała letnia zbiórka krwi "Ambulans", a od godz. 13 będzie można oglądać pokazy pierwszej pomocy, gdzie przy okazji będzie możliwość potrenować tę cenną umiejętność. Od godz. 12 dostępna będzie również wystawa prac artystycznych członków Klubu Emerytów, Rencistów i Inwalidów "Energetyk".

To nie koniec sobotnich wydarzeń, ponieważ impreza nie ogranicza się wyłącznie do pl. Narutowicza. Na boisku za halą widowiskowo-sportową KWB Bełchatów odbędzie się mecz piłki nożnej, w którym dyrekcja bełchatowskiej Elektrowni zmierzy się ze Związkami Zawodowymi, a nagrodą będzie Puchar Dyrektora Oddziału Elektrownia Bełchatów. Start meczu o godz. 9. Godzinę później na strzelnicy "Sokolnik" (ul. Czyżewskiego 7) rozpoczną się zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora Oddziału Elektrowni Bełchatów.

To wciąż nie koniec atrakcji, ponieważ różnego rodzaju zawody sportowe organizowane z okazji Dnia Energetyka oraz wydarzenia, które doskonale wpisują się w obchody tego święta, odbywać się będą aż do 21 września! Będą to m.in. turniej tenisa ziemnego i stołowego, zawody wędkarskie, turniej szachowy czy brydżowy, zawody modeli i szybowców oraz prezentacja sprzętu do łączności na Ogólnopolskim Zjeździe Technicznym w Burzeninie. Wszystkie szczegóły znajdują się na plakacie poniżej.

Jednym z bardziej rozchwytywanych wydarzeń będzie zapewne dzień otwarty w bełchatowskiej Elektrowni (7 września w godzinach 9-13), podczas którego do zwiedzania udostępnione będą bloki 3-4 oraz blok 858MW.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe