Biblioteka na leżakach

  • 31.07.2019, 13:35
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
07312019_biblioteka_nalezakach.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podczas wakacji biblioteka organizuje dla swoich czytelników wiele atrakcji, które mają zachęcić do sięgania po lekturę w wolnym czasie.

Oprócz cieszącej się ogromnym zainteresowaniem wystawy książek polecanych przez samych bibliotekarzy czy słoja z tytułami dla osób niezdecydowanych co do wyboru książki dla siebie, można korzystać również z tzw. „letniej biblioteki”. Nieopodal wejścia głównego do biblioteki przy ul. Kościuszki rozstawione zostały leżaki i stolik, z których skorzystać może każdy, kto będzie akurat miał na to ochotę.

Książkę można zarówno wypożyczyć w samej bibliotece, jak i sięgnąć na półkę ustawionego na miejscu „regału”. Co ciekawe, interesujące nas egzemplarze możemy zabrać do domu i po przeczytaniu przynieść z powrotem lub odłożyć tam książki, które w domu już się nie przydadzą, ale kogoś mogłyby jeszcze zainteresować.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe