ECO-ABC odpiera zarzuty

  • 11.07.2019, 13:01
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
ECO-ABC odpiera zarzuty Youtube ECO-ABC
Stanowisko Urzędu Miasta wskazuje jednoznacznie, że źródłem nieprzyjemnych zapachów są przedsiębiorstwa mające swoje siedziby przy ulicy Przemysłowej. Jedną z nich jest spółka ECO-ABC, zajmująca się unieszkodliwianiem odpadów medycznych i weterynaryjnych. Poprosiliśmy więc przedstawicieli tej firmy o komentarz w tej sprawie.

Podjęte przez nas próby wyjaśnienia kwestii odpowiedzialności za „uciążliwości zapachowe” powracające niczym bumerang w naszym mieście prowadzą do kolejnych instytucji. Na początku udaliśmy się oczywiście do Urzędu Miasta i tam właśnie otrzymaliśmy informację, że kontrola przeprowadzona przez urzędników magistratu w odpowiedzi na sygnały napływające od mieszkańców wykazała, że źródłem nieprzyjemnych zapachów nie jest wskazywana początkowo przez wszystkich oczyszczalnia, ale... ulica Przemysłowa.

Warto zaznaczyć, że kontrolę przeprowadzali nie tylko urzędnicy. Uczestniczyła w niej również Straż Miejska (do której bełchatowianie zgłaszają pojawiające się nieprzyjemne zapachy), jak i sami mieszkańcy.

Do jakich wniosków doprowadziły poszukiwania źródła odoru? Zgodnie ze stanowiskiem przedstawionym przez Urząd Miasta uciążliwości pochodziły z terenu jednej z dwóch spółek, które właśnie na Przemysłowej mają swoje siedziby. Jedną z nich jest spalarnia odpadów medycznych ECO-ABC. Jak spółka zareagowała na kierowane wobec niej zarzuty? Odpowiedzią było poniższe oświadczenie.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe