Miasto nt. odoru

  • 08.07.2019, 13:43
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
07082019_miasto_odor_informacje.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Obecnie sprawa "uciążliwości odorowych" nie doskwiera nam aż tak bardzo, a to ze względu na spadek temperatury. Mamy lato, więc upały na pewno jeszcze wrócą, a wraz z nimi zapewne również i nieprzyjemne zapachy. Zawczasu postanowiliśmy więc prześledzić kwestię podejmowanych przez miasto działań, które mają na celu tę sprawę wyjaśnić.

W czasie ostatniego nasilenia się uciążliwych zapachów, do bełchatowskiego magistratu i Straży Miejskiej zaczęły napływać sygnały mówiące o tym, że źródło odoru miałoby znajdować się w okolicach ulicy Przemysłowej. Urzędnicy udali się w to i inne miejsca w mieście, aby sprawę zbadać. Jakie były wyniki kontroli? Jakie jeszcze działania podejmuje miasto, aby wyjaśnić sprawę uciążliwości odorowych? Kiedy poznamy wyniki zewnętrznych kontroli? Na te pytania odpowiedział nam dyrektor zespołu zarządzania kryzysowego Urzędu Miasta, Wojciech Łągwa.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe