Bez Ściemy S01E07 / Grzegorz Gryczka

  • 13.05.2019, 14:54
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Bez Ściemy S01E07 / Grzegorz Gryczka
Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka naszego programu!

 

Rozmowy z ciekawymi ludźmi ze świata kultury, polityki i sportu, ale też osobami, które aktywnie działają w sferze społecznej w naszym mieście.
Gościem siódmego odcinka odcinka programu jest radny Rady Miejskiej, Grzegorz Gryczka!
Kolejny odcinek już w przyszły poniedziałek, 20 maja! Jego gościem będzie przewodniczący Międzyzakładowego Związku Zawodowego "Odkrywka", Adam Olejnik. Zapraszamy!

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Ola
Ola 15.05.2019, 07:43
Nigdy nie sądziłam, że po 4-5 miesiącach od wyborów będę żałowała, że oddałam głos na Mariolę Czechowską! Każdy z jej poprzedników miał mniej lub więcej za uszami, ale ona jest nijaka, bezbarwna. Oddała władze komuś kogo 70%, może 80% dorosłych bełchatowian nie toleruje.
Osiedlowy człek
Osiedlowy człek 13.05.2019, 19:35
Panie redaktrze co takie delikatne pytania dot. władz miasta i śmiesznej rady miejskiej. ŻEBY jakiś smutny polityk ktorego polityka była nijaka przez 12 lat wolałtylko imprezy zabawę i zycie na koszt mieszkancow to mysle ze opozycja powinna sie zastanowic co zrobic. Tylko na miłość Boską opozycia jest śmieszna a sam M. Rzepecki i niby jego ekipa nic sami nie zrobią. Jaka władza taka opozycja. Czas aby ludzie sie obudzili
Adi
Adi 13.05.2019, 17:47
Bardzo dobry program

Pozostałe