MOTOSERCE już w sobotę!

  • 10.05.2019, 15:16
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
05082019_motoserce_zapowiedz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ogólnopolska akcja krwiodawstwa w ten weekend odbędzie się w naszym mieście. Oprócz zbiórki krwi, która jest głównym celem imprezy, na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Za przygotowanie akcji odpowiada klub motocyklowy Sons of North Bełchatów, z którego przedstawicielami rozmawialiśmy na temat propagowania szczytnej idei, jaką jest honorowe krwiodawstwo. W materiale można znaleźć więcej informacji o tym, skąd wziął się pomysł, jak wyglądały pierwsze imprezy i w jaki sposób rozwijała i rozprzestrzeniała się ta inicjatywa.

W zapowiedzi powyżej znajdują się natomiast informacje o planowanych na najbliższą sobotę atrakcjach, które przygotowane zostały zwłaszcza z myślą o osobach, które podzielą się w tym dniu najcenniejszym darem - darem życia. 

Warto podkreślić, że udział w imprezie może wziąć każdy - również osoby, które nie mogą oddać krwi. Jednak dla osób, które się na to zdecydują czekają dodatkowe upominki!

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe