Bez Ściemy S01E05 / Robert Kornacki

  • 29.04.2019, 13:39
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Bez Ściemy S01E05 / Robert Kornacki
Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka naszego programu!
 

 

Rozmowy z ciekawymi ludźmi ze świata kultury, polityki i sportu, ale też osobami, które aktywnie działają w sferze społecznej w naszym mieście.
Gościem piątego odcinka jest pisarz i społecznik, Robert Kornacki!

W tym odcinku na naszych widzów czeka również konkurs, warto więc oglądać uważnie!

Kolejny odcinek już w przyszły poniedziałek, 6 maja! Jego gościem będzie radna sejmiku województwa łódzkiego, Beata Dróżdż. Zapraszamy!

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Józef
Józef 01.05.2019, 21:37
Slabo został przepytany Kornacki. Chyba ma większą wiedzę na temat Marioli
kuzyn
kuzyn 01.05.2019, 22:02
to akurat prawda, pytanie czy kiedyś się tą wiedzą podzieli :-)
Wiesław
Wiesław 01.05.2019, 14:50
Brawo Panie Piotrze. Prosze robić swoje.
Jankiel
Jankiel 02.05.2019, 16:37
DNO
Piotr
Piotr 01.05.2019, 11:51
Ciekawi goście. Pani Janowska, Panowie Ładziak i Kornacki teraz Pani Dróżdz. Czekam na kolejne programy. Gratuluje pomysłu i wytrwałości.
Iza
Iza 01.05.2019, 09:43
Panie Robercie co pan odpowiada tak zachowawczo. Czemu nie nazwał Pan rzeczy po imieniu. Ale z tego co sie słyszy to pani Mariola potraktowała w ten sposob wiekszosc osob ktorzy z nia współpracowali. Jak sie zapisałam na spotkanie to nawet nie raczyli zadzwonic do mnie tylko jak juz siedzialal na krzeselku to powiedziel ze odwolano wizyte. Koszmar
Leszek
Leszek 01.05.2019, 08:56
Ciekawe te odcinki. Konkretnie, merytorycznie wreszcie ktos sie odwazył nazywac rzeczy po imieniu. Ja bym bardzo prosil o zaproszenie do programu działaczy PLUSa, PiSu moze sie wypowiedza jaki maja pomysl na Belchatow. Bo poki co to sie kłóca i skaczą sobie do gardeł.
Eugenia
Eugenia 30.04.2019, 15:51
Redaktorzyna widać że na fazie. Jęzor mu się plątał jak diabli.
Obserwator
Obserwator 01.05.2019, 11:28
Gienia widac że na słuch i wzrok ci padło. Nie pal tego świnstwa bo ci sie odbije na zdrowiu.
sensei
sensei 30.04.2019, 13:32
dobrze gada, polać mu :-)

Pozostałe