Szczęśliwy finał poszukiwań

  • 04.04.2019, 11:00
  • KPP Bełchatów
Szczęśliwy finał poszukiwań
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 63-letniego mieszkańca gminy Szczerców. W odnalezieniu mężczyzny pomógł między innymi mieszkaniec Osiny w gminie Kluki. Policjanci dziękują za pomoc wszystkim zaangażowanym w akcję poszukiwawczą.

3 kwietnia 2019 roku przez kilka godzin bełchatowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami straży pożarnej poszukiwali zaginionego mężczyzny.

O zaginięciu Komendę Powiatową Policji w Bełchatowie powiadomił bratanek zaginionego, który podał, że mężczyzna jest osobą niepełnosprawną i wymaga stałej opieki. Taka informacja i zgłoszenie o zaginięciu uruchomiły cały szereg policyjnych działań. Zaraz po przyjęciu zawiadomienia o zaginięciu, został ogłoszony alarm dla policjantów bełchatowskiej policji, po to by jak największa liczba mundurowych rozpoczęła poszukiwania.

Do akcji włączyli się także strażacy ochotnicy oraz funkcjonariusze państwowej straży pożarnej, którzy wspólnie z policjantami i przewodnikiem psa służbowego sprawdzali miejsca ewentualnego oddalenia się zaginionego, przeczesywali tereny leśne, rozpytywali okolicznych mieszkańców. O godzinie 21:00 bełchatowscy policjanci otrzymali sygnał od mieszkańca Osiny w gminie Kluki, który zauważył błądzącego starszego mężczyznę. Natychmiast skierowany w to miejsce patrol policji potwierdził, że jest to poszukiwany 63-latek,  który został przekazany rodzinie.

KPP Bełchatów

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Pablo
Pablo 04.04.2019, 16:00
Całe szczęście że się odnalazł

Pozostałe