Trwa rejestracja przedsiębiorców na Forum Gospodarcze

  • 25.03.2019, 12:33 (aktualizacja 25.03.2019, 13:09)
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
03252019_powiat_rig_forum_gospodarcze_zapowiedz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
5 kwietnia odbędzie się IV edycja spotkania dedykowanego przedsiębiorcom. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej bełchatowskiego starostwa.

Program wydarzenia jest bardzo szeroki, znajdziemy w nim kilka paneli o tematyce ogólnej, jak i takich poruszających zagadnienia specjalistyczne. Pierwsza część to dwa wykłady: jeden poświęcony sytuacji politycznej na świecie (mowa będzie m.in. o wpływie Brexitu na gospodarkę Polski), bezpieczeństwie energetycznym i patriotyzmie gospodarczym; drugi natomiast poruszał będzie temat przestępstw dokonywanych za pośrednictwem internetu. Kolejną częścią spotkania będą wspomniane wcześniej panele tematyczne - o skutkach smogu dla biznesu, źródłach finansowania przedsiębiorstw, kształceniu zawodowym kadr czy przygotowaniu do sukcesji w firmie rodzinnej.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców oraz osób, które chciałyby taką działalność założyć.

Podczas Forum Gospodarczego wręczone zostaną nagrody w konkursach Firmy Na Medal oraz Bełchatowskie Skrzydła.

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 kwietnia, a zarejestrować się można poprzez wypełnienie specjalnego formularza na stronie internetowej bełchatowskiego starostwa.

 

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe