Zlikwidowane nielegalne wysypisko

  • 21.03.2019, 12:06
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Zlikwidowane nielegalne wysypisko KPP Bełchatów
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa pomogła w odnalezieniu mężczyzny, który pozostawił śmieci w miejscu niedozwolonym.

Problem zauważyli mieszkańcy gminy Szczerców, którzy zaznaczyli zaśmiecone miejsce na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Zgodnie z zasadami działania tego narzędzia, dzielnicowi sprawdzili tę informację i odnaleźli dzikie wysypisko. Po dokładnym sprawdzeniu znaleziska, trafili na trop, który doprowadził ich do 28-latka, który był ich właścicielem. Niedługo później mężczyzna został odnaleziony przez funkcjonariuszy i ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Nie krył on zaskoczenia, ale nie próbował się też tłumaczyć i od razu przyznał się do nieodpowiedzialnego zachowania.

Poza mandatem, 28-latek musiał też oczywiście posprzątać zaśmiecony przez siebie teren.

Policja apeluje: Każdy mieszkaniec może podzielić się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w jego otoczeniu. Policjanci sprawdzą każdą informację. Wystarczy zaznaczyć takie miejsce na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe