PGE GKS gotowy na walkę w rudzie wiosennej

  • 01.03.2019, 15:36 (aktualizacja 20.03.2019, 09:45)
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
03012019_gks_runda_rewanzowa_konferencja2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podsumowanie okresu przygotowawczego i nastroje w drużynie przed sobotnim spotkaniem to główne tematy konferencji zwołanej przed pierwszym meczem rundy wiosennej.

Zdaniem renera PGE GKSu Bełchatów, Artura Derbina, okres przygotowawczy przyniósł wiele pozytywnych wniosków i został dobrze przepracowany. Obyło się praktycznie bez kontuzji – wyjątkiem jest tutaj jedynie Mateusz Szymorek, w przypadku którego doszło do odnowienia wcześniejszego urazu.

Nowi piłkarze Brunatnych, Dawid Kocyła i Viktor Putin, zwracali natomiast uwagę na bardzo dobrą atmosferę w szatni, która pomogła im zaaklimatyzować się w zespole.

Pozycja w tabeli i wcześniejsze dokonania pozwalają wierzyć w to, że drużyna z Bełchatowa może w tym sezonie walczyć o najwyższy cel – pierwszą ligę. Sami zawodnicy nie chcą jednak aż tak wybiegać w przyszłość i skupiają się na najbliższym spotkaniu z Ruchem Chorzów.

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe