Potrąciłby pieszych na pasach

  • 20.02.2019, 11:09 (aktualizacja 20.02.2019, 11:52)
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Potrąciłby pieszych na pasach
42-latek kierował mercedesem pod wpływem alkoholu.

19 lutego na ul. 1-go Maja miało miejsce niebezpieczne zdarzenie - mercedes zatrzymujący się przed przejściem dla pieszych na czerwonym świetle zahamował zbyt późno, przez co osoby przechodzące wtedy przez pasy musiały uciekać, aby uniknąć potrącenia. Na szczęście w tym samym czasie po służbie do domu wracał funkcjonariusz bełchatowskiej komendy. Widząc całe zajście, niezwłocznie poinformował o nim dyżurnego oraz sam postanowił zainterweniować. Po skontrolowaniu kierowcy mercedesa przeprowadzonym na pobliskim parkingu, okazało się, że 42-letni mieszkaniec gminy Bełchatów jest pod wpływem alkoholu, do czego przyznał się w rozmowie z policjantem. Mężczyznę przejął wezwany na miejsce patrol.

Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe