Dalszy ciąg zmian w spółkach miejskich

  • 06.02.2019, 11:50
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Dalszy ciąg zmian w spółkach miejskich
Tym razem stanowiska stracili członkowie rad nadzorczych.

Na pierwszej konferencji nowo mianowanego wiceprezydenta ds. inwestycji poznaliśmy decyzję prezydent Marioli Czechowskiej co do nowego miejsca pracy jego poprzednika. Objęcie przez Ireneusza Owczarka funkcji prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji było początkiem większych zmian, które - zgodnie ze słowami pani prezydent - mają zajść na najwyższych stanowiskach w spółkach miejskich, a wdrożone miały zostać w tym tygodniu.

Zmiany zaszły w radach nadzorczych PGMu, BTBSu, MZK oraz Wod-Kanu.

 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej

Stanowisko straciła wiceprzewodnicząca RN Sylwia Rozpara oraz sekretarz Katarzyna Miśkiewicz. Zastąpili je Jan Bednarek, Jacek Szawel i Mirosław Gutknecht.

Bełchatowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego

Z Rady Nadzorczej BTBSu odwołani zostali: Michał Kosędka i sekretarz Alina Jarecka, a na ich miejsce do rady weszli Mikołaj Janik i Krzysztof Magnucki.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji

Tutaj zmiana dotyczy jednego członka RN - Cezarego Wacheckiego, na którego miejsce powołane zostały dwie osoby: Magdalena Chrzanowska oraz Mirosław Grzybowski.

Miejski Zakład Komunikacji

W wyniku zmian, tak jak w przpadku PGMu i Wod-Kanu, rada w MZK powiększyła się o jedną osobę. Marka Olkiewicza oraz przewodniczącego Jana Bednarka zastąpili Robert Siwiaszczyk, Łukasz Janik i Marcin Nowak.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Kol
Kol 06.02.2019, 16:31
A czemu radny z Piotrkowa da naszych spółek wskoczył

Pozostałe