Pierwszy dzień urzędowania i pierwsze plany

  • 01.02.2019, 16:36 (aktualizacja 20.02.2019, 11:44)
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Pierwszy dzień urzędowania i pierwsze plany Miasto Bełchatów
W najbliższym czasie ma powstać plan inwestycji długofalowych.

Dariusz Matyśkiewicz od dzisiaj formalnie pełni funkcję wiceprezydenta ds. inwestycji. Na pierwszej w nowej roli konferencji prasowej przestawił plan działania na najbliższy czas.

Opracujemy wykaz inwestycji długofalowych. (…) Pani prezydent powiedziała wyraźnie, że zależy jej na tym, aby z różnych programów, z różnych pomysłów wszystkich kandydatów i radnych, wypracować to wspólne dobro, które będziemy realizować; w perspektywie, jestem pewien, bardzo krótkiego czasu przedstawimy główne inwestycje, które zostaną zaakceptowane przez panią prezydent i później będziemy dyskutować z radnymi, aby też uzyskać to wsparcie na Radzie Miejskiej.

Prezydent Mariola Czechowska zwracała uwagę na doświadczenie i kompetencje, które posiada nowy wiceprezydent.

Pan prezydent Matyśkiewicz z racji pełnionej funkcji przez wcześniejsze dwanaście lat, doskonale zdaje sobie sprawę z zakresu zadań, jakie na tym stanowisku obowiązują i o to jestem bardzo, bardzo spokojna. Natomiast nie mogę też powiedzieć, że ma jakiekolwiek braki jeśli chodzi o ostatnie cztery lata, bo pamiętajmy, że był radnym Rady Miejskiej, obok tego szefem komisji komunalnej. Dlatego myślę, że pan prezydent wchodzi z pełną wiedzą o tym, jakie inwestycje są realizowane i będziemy mogli - oprócz tego, co chcemy przygotować, czyli planów na nadchodzące pięć lat - po prostu realizować bieżące zadania.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe