Po raz kolejny w Bełchatowie zagości ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR!

  • 23.01.2019, 14:01
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Po raz kolejny w Bełchatowie zagości ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR!
Bełchatowskie przedszkolaki znów będą mogły zaprezentować swoje umiejętności sportowe.

Orlen Przedszkoliada Tour to cykl 70 imprez dedykowanych dla najmłodszych, w których za każdym razem bierze udział ponad 15 tys. Aktywnych Przedszkolaków. Głównym celem ogólnopolskiego systemu rozrywki sportowej Przedszkoliada.pl jest przeciwdziałanie otyłości u dzieci oraz popularyzacja aktywności ruchowej wśród najmłodszych.

OPT to dla przedszkolaków często pierwsza tak duża impreza sportowa, w której mają okazję brać udział.  Maluchy przy okazji przyzwyczajają się do aktywności ruchowej, która jest przecież doskonałą formą spędzania wolnego czasu, ale też nieodłącznym elementem późniejszego, zdrowego życia. Dużym problemem są obecnie zwolnienia z wf-u, których fale zalały szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Projekt przeciwdziała tej tendencji, zaszczepiając w dzieciakach sportowego ducha.

Podczas imprezy na maluchy czeka dużo niespodzianek, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią całe przedsięwzięcie! Ponadto w zabawie nie ma przegranych, więc każdy uczestnik może czuć się zwycięzcą.

W czwartek (24 stycznia) Orlen Przedszkoliada Tour zagości w hali Energia w Bełchatowie! Pierwsza tura przedszkolaków zmagania rozpocznie o 9:30, a druga o 12:30.

Instruktorom Przedszkoliada.pl towarzyszyć będą zawodnicy PGE Skry Bełchatów, PGE GKSu Bełchatów, MKSu Piotrcovia, Piotrkowianina Piotrków i MUKS Bełchatów.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe