Bilety na mecz z Macedonią już dostępne!

  • 03.10.2018, 12:23 (aktualizacja 03.10.2018, 13:42)
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Bilety na mecz z Macedonią już dostępne!
Do dyspozycji kibiców będą dwie trybuny o łącznej liczbie 2156 miejsc.

Spotkanie reprezentacji Polski U-19 z rówieśnikami z Macedonii odbędzie się 11 października o godzinie 15. Dostępne będą dwie trybuny: zachodnia (wejście od ul. 1 Maja) oraz pólnocna (wejście od ul. Sportowej). Wstęp jest wolny, ale aby dostać się na stadion, trzeba będzie okazać wejściówkę, którą (oczywiście nieodpłatnie) można odebrać w jednym z trzech punktów:

  • sekretariat MCS Bełchatów (ul. Czyżewskiego 7)

  • sekretariat GKS Bełchatów (ul. Sportowa 3)

  • recepcja hali Energia (ul. Dąbrowskiego 11)

Każda z osób odbierających bilety, będzie mogła zabrać ze sobą maksymalnie 5 sztuk. Planowane wejście powyżej pięciu osób (zgłoszenie grupowe) przyjmowane w sekretariacie MCS oraz pod adresem mailowym [email protected].

Spotkanie z Macedonią, które będzie rozgrywane na bełchatowskim stadionie, jest elementem zgrupowania reprezentacji, mającego miejsce w dniach 7-16 października. Do kadry narodowej selekcjoner Dariusz Gęsior powołał zawodników na co dzień grających w klubach takich jak: angielski Leicester City, niemiecki Werderu Brema, belgijski RSC Anderlecht czy włoski AC Spezia.

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe