Amator cudzych rowerów zatrzymany w Bełchatowie

  • 20.09.2018, 16:37
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Amator cudzych rowerów zatrzymany w Bełchatowie zdjęcie poglądowe
20-latek ukradł dwa rowery o łącznej wartości prawie 3 tys. zł.

Pierwszy z ukradzionych rowerów został zabrany z przyszpitalnego parkingu, w dniu 8 lipca. Sprzęt był warty 550 zł. Kolejny rower zginął spod SP nr 12 w Bełchatowie 14 września. Brak zabezpieczenia pozostawionego pod szkołą roweru tylko ułatwił złodziejowi całą sprawę. Nie cieszył się on jednak długo z „upolowanych” jednośladów. Już 4 dni później funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie tych kradzieży i następnego dnia przedstawili mu zarzut kradzieży cudzego mienia, za który grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policja apeluje do wszystkich użytkowników jednośladów, aby zawsze właściwie dbali o zabezpieczenie ich kiedy będą się od nich oddalać. Funkcjonariusze zwracają też uwagę na to, że dobrze jest wybierać do parkowania miejsca objęte monitoringiem.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe