Sobota, 2 lipca 2022 03:53
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Jeśli masz GKS w sercu, musisz być na tym meczu. Już 29 maja wielki mecz: Wicemistrzowie Polski 06/07 vs Oldboy GKS!

29 maja na stadionie miejskim w Bełchatowie odbędzie się wyjątkowy mecz Wicemistrzów Polski 06/07 vs Oldboy GKS Podczas meczu zostanie przeprowadzona licytacja cennych pamiątek klubowych. Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na wykup herbu GKS-u. Będzie również mnóstwo innych atrakcji.
Ładuję odtwarzacz...

  Jeśli jesteś prawdziwym fanem GKS-u Bełchatów, musisz być 29 maja na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ul. Sportowej 3 w Bełchatowie. Będzie na nim jedyny w swoim i niepowtarzalny mecz.

  Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze”, Kibice Razem GKS Bełchatów oraz Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie pod honorowym patronatem Prezydent Miasta Bełchatowa Pani Marioli Czechowskiej organizuje wielki mecz, wielką zbiórkę w której spotkają się ze sobą Wicemistrzowie Polski w barwach GKS-u Bełchatów z sezonu 2006-2007, a także Oldboye GKS-u Bełchatów. Warto w niedzielę 29 maja pojawić się na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 3 w Bełchatowie.

  Emocji z pewnością nie zabraknie. Będzie wiele atrakcji m.in oprawa meczowa przygotowana przez sympatyków bełchatowskiego klubu, będzie stadionowy catering, wiele ciekawych pamiątek i gadżetów do wylicytowania, a wszystko w jednym głównym celu – aby zebrać odpowiednią ilość pieniędzy potrzebnych do wykupienia herbu GKS-u Bełchatów – mówi Adam Kieruzel Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie.

 

  Jak zostało już wspomniane, na boisku pojawią się, można powiedzieć,, legendy bełchatowskiego klubu. Udział w tym wielkim sportowym święcie będzie dla wszystkich kibiców całkowicie bezpłatny. Do dyspozycji dla sympatyków piłki nożnej będzie trybuna wschodnia (A) i trybuna zachodnia (C

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas